Güncel, Faydalı ve Farklı Bilgiler Rehberi
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’deki En Ucuz Sıfır Otomobil Fiyatı

Türkiye’deki araç fiyatları pek çok otomobil meraklısını üzsede ülkedeki araç sayısı hatırı sayılır düzeyde ve her geçen gün bu sayı artıyor. Yakın bir zamanda Türkiye’de satışa sunulacak bir araç pek çok kişiyi sevindirecek. Hindistan’ın en önemli motosiklet üreticisi Bajaj, ürettiği otomobil ile büyük bir çıkış peşinde.

Qute isimli araç güç olarak bir motosiklet ile aynı özellikte. Motosiklet motoru kullanılarak tasarlanan araç, az yakıt tüketimi ve sıfır araç konseptinde ucuz fiyatı ile öne çıkmayı planlıyor. Kimine göre otomobil olarak görülmeyen Qute şehir içi ulaşım için alternatif bir araç olabilir.

Türkiyede en ucuz araç fiyatı ne kadar diye soranlara bu güne kadar verilmiş en düşük sıfır araç fiyatı Qute diyebiliriz. Aracın satış fiyatının 15.000,00 TL olacağı yayılan bilgiler arasında. Boyut olarak çok cüsseli olmayan araç, dört kişi kapasitesi ile cüssesinden beklenmeyen bir performans sunuyor. Hız tutkunları için pek birşey vadetmeyen araç saatte maksimum 70 km hıza ulaşabilmekte. Görünüm olarak şirin bir yüze sahip olan Qute, yakında yollarda sıklıkla karşılaşacağımız bir araç olmaya aday.

Yakın zamanda ucuza sıfır araç almayı planlıyorsanız Qute’nin pazara sunulmasını beklemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Şehir içinde kısa mesafede kullanacaklar için adeta biçilmiş kaftan diyebiliriz. Aracı mutlaka inceleyin deriz. Qute’nin teknik özellikleri hakkında sitesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

en-ucuz-sifir-otomobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir