Güncel, Faydalı ve Farklı Bilgiler Rehberi
Sponsorlu Bağlantılar

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Filmi Nasıl?

TRT çocuk ekranlarının sevilen yerli animasyon çocuk dizisi olan Rafadan tayfa çocukları ekran başına çekmeyi başarıyor. Televizyon ekranlarındaki başarısını beyaz perdeye taşımak isteyen Rafadan Tayfa yapım ekibi uzun çalışmalar sonucunda Rafadan Tayfa Dehliz macerası filmini sevenleriyle buluşturmayı başardı. 

26 Ekim 2018 tarihinde gösterime giren Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filmini pek çok çocuk sabırsızlıkla bekledi. Filmin gösterime girmesiyle birlikte çocukların yoğun ilgisiyle karşılanan Rafadan Tayfa Dehliz macerası beklenen gişeyi yapacak gibi gözüküyor.

Rafadan Tayfa Dehliz macerası filminin konusu ise bir hayli ilginç. Geçmiş dönemin mahalle kültüründen esinlenerek devam ettirilen çizgi dizinin film versiyonu da yine aynı mahallede geçiyor. Mahalledeki tüm evleri sağlam olup olmadığı yönünden inceleyen yetkililer mahallede evlerin yıkılacağı söylentisinin yayılmasına sebep oluyor. Kuşçu Baba’nın mahalleye tarihi dokusu sebebiyle dokunulamayacağını söylemesine itibar mahalleli itibar etmese de bu durum rafadan tayfanın dikkatini çekiyor. Mahalle altından geçmekte olan İstanbul’un en eski dehlizini keşfetmek ve bu değerin ne olduğunu anlamak ve mahalleyi kurtarmak rafadan tayfa ekibine kalıyor.

Dehliz Macerası dört kafadar Kamil, Akın, Hayri ve Mert’in yine mahallede geçen birbirinden eğlenceli maceralarından birtanesi olmaya aday. Dizinin ilk filmi özelliği taşıyan Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filmi çocuklar için muhteşem bir fantastik hediye. Özellikle geçmişe olan özlemin ve güzelliklerin yansıtıldığı filmde dört kafadarın yaşadığı macera eski zamanlara sadık kalınarak hazırlanmış.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filmi ilk izleyenler tarafından tam not alırken küçükler tarafından da oldukça beğenilmiş görünüyor. Siz de dehliz macerası fragmanını izleyerek film hakkında az da olsa fikir sahibi olabilirsiniz. İşte sizler için dehliz macerası fragmanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir