Güncel, Faydalı ve Farklı Bilgiler Rehberi
Sponsorlu Bağlantılar

Ekranların Yeni Gözde Yarışma Proğramı Kapanmadan Kazan Başvuruları

Yaz günlerinin en çok izlenen yarışma proğramları arasına hızlı bir giriş yapan ATV’nin yeni yarışma proğramı Kapanmadan Kazan hızlı bir yükselişte. Yarışma formatı itibariyle diğer yarışma proğramlarından oldukça farklı olan yarışmanın esası bilgi ve hıza dayanıyor. Büyük ödülün yanısıra tamamen yarışmacıların tercihlerine ve hızlarına bırakılan küçük ödüller de oldukça göz dolduruyor. Bilgi noktasında yarışmacıları yer yer zorlayan yarışma pek çok izleyiciyi kendisine bağlamış durumda. Sunuculuğunu başarılı oyuncu Murat Serezli’nin yaptığı yarışma proğramı yayınlandığı günden bu tarafa hatırı sayılır bir izleyici kitlesini ekran başına toplamayı başardı.

Yarışmaya istenilen bir kişi ile birlikte katılınabilmekte. Seçeceğiniz ortağınızın hem bilgili hem de fiziki olarak hızlı ve çevik olması oldukça önemli. Kapanmadan kazan yarışmasına katılım için ise yapmanız gereken çok basit. Yarışmanın resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında size düşen proğram yapımcılarından size gelecek olan telefonu beklemek. Kapanmadan kazan yarışmasına katılım formunu doldurmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Proğram hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizimle ve takipçilerimizle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

kapanmadan-kazan-yarisma-basvurusu

Bu yazı için Arama Terimleri:

4 Responses to Ekranların Yeni Gözde Yarışma Proğramı Kapanmadan Kazan Başvuruları

  • yarışmaya nasıl başvuracam diyemi.yoksa yarışmayı anlatacam bilmedim ki ben ne edecem şimi

  • BEN KAPANMADAN KAZAN PROGRAMINA COK KATILMAK İSTİYORUM LÜTFEN DEĞERLENDİRİN

    • Sayfamızda proğramın başvuru sayfasına verilen link aracılığı ile ilgili formu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Teşekkür ederiz…

  • başvuruyu yaptım fakat arayan olmadı daha ne olur arayın artık cok istıyırum yarısmayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir