Güncel ve Faydalı Bilgiler

Açık Öğretim Lisesi Öğrenci Numarası Öğrenme İşlemleri

Günümüzde açık öğretim lisesi pek çok kişiye hizmet veren okullar konumunda. Açık öğretim olması nedeniyle bazı öğrenciler öğrenci işleri ile ilgili olarak ne yapmaları gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşayabilmekte. Açık öğretim lisesi öğrenci numarası öğrenme bu soruların başında gelmekte.

Açıköğretim lisesi öğrenci numaranızı unutmanız durumunda en yakın Halk Eğitim Merkezine giderek öğrenci belgesinin tarafınıza verilmesi talebinize ilişkin dilekçeyi ilgili kişiye verdiğinizde öğrenci belgesi tarafınıza verilecektir. Öğrenci belgesinden aöl öğrenci numaranızı da öğrenebilirsiniz.Dilekçenizi aşağıda verdiğimiz örneğe uyarlayarak el yazısı ile yazabilirsiniz. Konuya ilişkin soru ve yorumlarınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

acik_ogretim_lisesi_ogrenci-belgesi-nasil-alinir

 

 

 

 

 

 

 

……………………  HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE

Açık Öğretim Lisesinde halen kayıtlı bir öğrenciyim. Öğrenci belgesinin düzenlenerek tarafıma verilmesi hususunda;

Gereğini saygılarımla arz ederim.

…../…../2013

İsim Soyisim İmza

Bu yazı için Arama Terimleri:

13 Responses to Açık Öğretim Lisesi Öğrenci Numarası Öğrenme İşlemleri

 • pelin says:

  2013 kayıt yenilemimi yaptım şifremi biliyorum sorun öğrenci no.Ezberlemekse zamanımı alıyor.Kolay bir şifre verilmeli bence bir suru insan hep bu şikayetlerde bulunuyor tc no gibi malesef. Bilgilerimi de kaybetim mayıstada sınava giricem bunada bi çözüm bulunmasını istiyorum.Öğrenci no değiştirme gibi bi imkanımız var ise hemen öğrenir öğrenmez değiştiricem.Ve ayrıca kişilerin bilgisine dayali sorgulamaya sistemine benzer bi yardım sitesi olması gerekir her insanın halk eğitime gidebilme olanağı olmuyor malesef..

 • merve says:

  arkadaşlar bulundugunuz ilde kayıtlı oldugunuz halk eyitim merkezini arıyorsunuz ve ögrenci numanızı istiyorsunuz..SAYGILARIMLA!!!

 • yasemin öztürk says:

  açıköğretim lise öğrencisiyim ve öğrenci numaramı unuttum çok acil öğrenci numaram gerekiyor
  bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

 • gamze says:

  Ya brn gecen sene kayit yaptim ama giremrdim gecen seneki snav belgemi atimm simdi kayit yenileme yaptim ve numaramla sifremi nerden alcam acill

 • EMİN says:

  147 Yİ ARAYIN ARKADAŞLAR ORDAN YARDIMCI OLURLAR ÇOK KİŞİ ARADIINDAN SIRA GELMESİNİ BEKLEYİN SUREKLİ ARAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>