Güncel, Faydalı ve Farklı Bilgiler Rehberi
Sponsorlu Bağlantılar

Açık Öğretim Lisesi Öğrenci Numarası Öğrenme İşlemleri

Günümüzde açık öğretim lisesi pek çok kişiye hizmet veren okullar konumunda. Açık öğretim olması nedeniyle bazı öğrenciler öğrenci işleri ile ilgili olarak ne yapmaları gerektiği, kiminle iletişim kurmaları gerektiği ve diğer idari işlemler konusunda zaman zaman kafa karışıklığı yaşayabilmekte. Açık öğretim lisesi öğrenci numarası öğrenme de bu soruların başında gelmekte.

Açıköğretim lisesi öğrenci numaranızı unutmanız durumunda en yakın Halk Eğitim Merkezi İdari İşler Birimine (Öğrenci İşleri Birimi) giderek öğrenci belgesinin tarafınıza verilmesi talebinize ilişkin dilekçeyi ilgili kişiye verdiğinizde öğrenci belgesi tarafınıza verilecektir. Tarafınıza ait öğreniminize ilişkin detaylı bilgiler barındıran öğrenci belgesinden Açıköğretim Lisesi (AÖL) öğrenci numaranızı öğrenebilirsiniz.

Açıköğretim Lisesi öğrenci numarası öğrenme işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz dilekçe örneğini sizler için yazımızın alt bölümünde paylaşıyoruz. Bulunduğunuz il veya ilçedeki Halk Eğitim Merkezine vereceğiniz dilekçenizi aşağıda verdiğimiz örneğe uyarlayarak el yazısı ile yazabilirsiniz. Konuya ilişkin soru ve yorumlarınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

……………………  HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE
Açık Öğretim Lisesinde halen kayıtlı bir öğrenciyim. Öğrenci belgesinin düzenlenerek tarafıma verilmesi hususunda;
Gereğini saygılarımla arz ederim.
…../…../2018
İsim Soyisim İmza

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne açıköğretim lisesi öğrenci numarası öğrenmek için vereceğiniz dilekçe örneğini bilgisayarınıza word belgesi olarak kaydedebilirsiniz. Dilerseniz 444 0 632 numaralı MEB yardım hattından faydalanabilirsiniz. Halk Eğitim Merkezine sunulacak dilekçeyi bilgisayarınıza indirmek için lütfen linki takip ediniz.

acik_ogretim_lisesi_ogrenci-belgesi-nasil-alinir

Bu yazı için Arama Terimleri:

29 Responses to Açık Öğretim Lisesi Öğrenci Numarası Öğrenme İşlemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir