Güncel, Faydalı ve Farklı Bilgiler Rehberi
Sponsorlu Bağlantılar

Monthly Archives: Şubat 2014

Ameliyatsız Doğal Yollarla Burun Küçültülebilir mi

Burun, insan vücudunda yüz hatlarını ve görünümünü etkileyen en belirgin organdır. Burun yapısı insanların hemen hepsinde farklıdır. Gerek doğuştan,  gerekse sonradan ortaya çıkan etkenlerden dolayı burunda oluşan şekil değişikleri psikolojik bir problem haline gelebilir. Küçük ve kibar bir burun hemen her insanın arzu ettiği burun tipidir. Burun yapısının, kişinin görünümünü direk olarak etkilediğini söylemek de yerinde olacaktır.  

Son zamanlarda özellikle burun kaldırma ve burun küçültme işlemleri oldukça revaçta.… Yazının tümünü oku

Facebook Hesabı Nasıl Korunur Hesap Çalınması Nasıl Engellenir

Facebook çağın en büyük sosyal etkileşim ağı. Küçüğünden büyüğüne, yaşlısından gencine hemen herkesin bir facebook hesabı mevcut. Durum böyle olunca da, sanal ortamda sanal dolandırıcıların yoğun bir şekilde bulunması kaçınılmaz. Dolandırıcıların iş yapabilmesi için öncelikle kişisel facebook hesaplarını ele geçirmeleri gerekmekte.

Ele geçirilen hesap sahiplerinin tanıdıklarından para, kontör ve buna benzer maddi değerde isteklerde bulunmaktalar. Bu nedenle kişisel facebook hesaplarının güvenliğinin sağlanması kişiler açısından olukça önemli. Facebook hesaplarının çalınması aslında… Yazının tümünü oku

Halı Üzerindeki Lekeler Nasıl Çıkarılır

Halı üzerindeki lekeler, hemen her bayanın canını sıkan başlıca sorunlardandır. Kaliteli halılara hatırı sayılır ödemeler yapıldığı da göz önünde bulundurulduğunda halıda oluşan lekelerin neden can sıktığı anlaşılır.

Özellikle açık renkli halılar üzerinde oluşacak lekeler, inatçı olmaları ve halı üzerinde çok  çirkin gözükmeleri nedeniyle bayanları uğraştırır. Halı lekelerinin çıkarılması hususunda bilinmesi gereken  başlıca kural, halıdaki lekeye yapılacak yanlış müdahalenin halı üzerindeki lekenin daha derinlere inerek kalıcı bir hal almasına… Yazının tümünü oku